==================================
Скачать Пояснювальна записка на имя головного ликаря зразок >> http://bit.ly/1M2z1eA
==================================

http://bit.ly/1M2z1eA

19 марта 2015 г. - Нестандартна пояснювальна записка відмінний спосіб. Зразок. Як правильно написати пояснювальну записку? записки - прояснення ситуації людиною, яка є головною особою в події, що Записку від лікаря прилага ю. його офіційний опікун, пишеться подібна записка на ім'я директора,

Зразки документів | Сценарії та реферати безкоштовно

20 апр. 2014 г. - Доповідна записка – це письмове повідомлення на ім'я керівника установи, організації Зразки доповідної та пояснювальної записок. Служба головного. Директорові ВО лікаря Куницина М.Ю. ПОЯСНЮВАЛЬНА

Зразок пояснювальної записки

11 окт. 2012 г. - Типовий зразок пояснювальної записки пишемо довільно або копіюємо Пояснення (пояснювальна записка) пишеться довільно на ім'я

Пояснювальна записка про запізнення на пару, роботу

2 дек. 2012 г. - Пояснювальна записка – це письмове пояснення на вимогу І.Франка з березня 2003 року на посаді головного бібліотекаря відділу краєзнавства. За час Мати – Круць Марія Володимирівна, 1958 року народження, лікар. Доповідна записка – це письмове повідомлення на ім'я керівника

Про затвердження Порядку здійснення нагляду за

Відділ стандартизації Головному технологові Дубиніну В.С. Напишіть пояснювальну записку на ім'я декана фа-культету (поясніть причину . Довожу до Вашого відома, що використання тари (торбинок) для зразків сортів що

[DOC]переліком документів дозвільного характеру - OMR.GOV

6 марта 2015 г. - Чинне законодавство не встановлює чіткого визначення поняттю «пояснювальна записка». Незважаючи на це в ході трудових відносин,
27 дек. 2006 г. - МОЗ України; Наказ, Порядок, Форма, Вимоги, Форма типового документа, ефективності лікарських засобів заступнику головного лікаря з лікувальної зазначаються прізвище, ім'я, по батькові повідомника, контактний .. Основні положення/пояснювальна записка (стислий опис кожного
зовнішньої реклами на надання дозволу (за зразком, встановленим .. Заява на ім'я голови районної адміністрації. 2. Загальна пояснювальна записка; .. де надаються реквізити організації-замовника на головного лікаря МОЗ
Пояснювальні записки можуть бути службовими (відтворюються, як правило, на бланках) й особистими (відтворюються на аркушах паперу за підписом
14 нояб. 2006 г. - Лікар, у присутності супроводжуючого, повідомляє оглянутій особі висновки за Зразок акта про появу на роботі в нетверезому стані відділу головного механіка Савченко П. Л. Савченко . же день подати доповідну записку на ім'я голови правління про виявлення факту появи працівника на